18. schůze, 357. hlasování, 3. července 2003, 15:07
Návrh novela zákona - správní řád
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 90 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 69 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 6)
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 6)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 8 | 8 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 8 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 7 | 7 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 2 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 3 | 38 | 69 | 0 |