39. schůze, 95. hlasování, 9. února 1996, 10:51
Návrhy opravených zdravot.pojistných plánů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 6 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 93 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 8)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 150 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 6)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 10 | 10 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 4 | 12 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 0 | 8 | 11 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 0 | 13 | 9 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 0 | 8 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 1 | 15 | 19 | 6 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 10 | 17 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 6 | 72 | 93 | 29 | 0 |