39. schůze, 108. hlasování, 9. února 1996, 11:08
Vl.náv.zákona o civilním letectví
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 76 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 82 | Z Zdržel se: 42 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- 0 Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- X Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- X Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- X Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- 0 Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 9 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 0 | 8 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 0 | 10 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 0 | 13 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 0 | 16 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 14 | 0 | 13 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 76 | 0 | 82 | 42 | 0 |