22. schůze, 1. hlasování, 14. října 2003, 14:07
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 50 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- M Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- M Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- M Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- M Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 8 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 6 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 7 | 2 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 50 | 17 | 13 |