22. schůze, 66. hlasování, 22. října 2003, 11:08
Nov. z. o posk. stát. záruky ČR na zaj.úvěru - E
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 55 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- 0 Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- M Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- M David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 5 | 9 | 5 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 8 | 3 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 10 | 3 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 10 | 6 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 7 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 81 | 36 | 22 | 6 |