22. schůze, 76. hlasování, 22. října 2003, 15:59
Novela z.- trestní zákon
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 72 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 5)
- 0 František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- M David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 10 | 5 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 8 | 3 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 7 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 64 | 42 | 16 | 6 |