22. schůze, 194. hlasování, 29. října 2003, 10:16
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 74 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 77 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 2 | 8 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 2 | 4 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 5 | 1 | 8 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 3 | 13 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 8 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 17 | 24 | 77 | 8 |