22. schůze, 237. hlasování, 29. října 2003, 17:36
Dohoda o zřízení Mez. org. pro révu vinnou a vín
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 101 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 68 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- 0 Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 9)
- A Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 11N Ne: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 1 | 11 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 2 | 10 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 10 | 68 | 13 | 8 |