22. schůze, 527. hlasování, 4. listopadu 2003, 13:42
Vládní návrh zák. o ochraně přírody a krajiny
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 61 | N Ne: 88 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- N Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 8)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 9 | 5 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 12 | 2 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 9 | 3 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 11 | 3 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 88 | 25 | 19 | 7 |