22. schůze, 553. hlasování, 4. listopadu 2003, 15:11
Návrh zákona o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 17 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 137 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- Z Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (Z Zdržel se: 11)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 19M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16M Omluven: 2)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- N Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- 0 Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 3 | 4 | 14 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 2 | 2 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 1 | 3 | 10 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 2 | 1 | 19 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 0 | 3 | 16 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 1 | 2 | 8 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 2 | 2 | 14 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 18 | 21 | 137 | 7 |