22. schůze, 554. hlasování, 4. listopadu 2003, 15:11
Návrh zákona o rozpočtovém určení daní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 86 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 65 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 4 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 3 | 7 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 2 | 2 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 3 | 4 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 3 | 2 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 86 | 18 | 24 | 65 | 7 |