22. schůze, 586. hlasování, 4. listopadu 2003, 16:08
Novela z. o Vězeňské službě
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 71 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 5 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 7)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 4)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 9 | 4 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 6 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 9 | 2 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 12 | 3 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 10 | 2 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 92 | 25 | 5 | 7 |