40. schůze, 3. hlasování, 12. března 1996, 15:49
Pořad 40. schůze PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 143 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 25 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- A Jan Koucký
- X Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 33N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 260 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- X Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 3 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 14 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 13 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 33 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 26 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 143 | 8 | 24 | 25 | 0 |