23. schůze, 698. hlasování, 4. prosince 2003, 14:14
Novela z. o ochraně spotřebitele
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 38 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 83 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- M Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- A Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- M Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- M Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- M Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 3 | 12 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 1 | 9 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 2 | 4 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 1 | 11 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 4 | 10 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 3 | 11 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 38 | 25 | 83 | 40 | 14 |