23. schůze, 802. hlasování, 12. prosince 2003, 13:42
V. n. zák. o nelékařských zdravotnických povolán
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 126 | Je třeba: 64
A Ano: 45 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 4)
- 0 Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- A Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- M Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 11M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 9 | 6 | 1 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 6 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 7 | 7 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 13 | 4 | 0 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 6 | 11 | 0 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 45 | 70 | 65 | 11 | 9 |