23. schůze, 849. hlasování, 16. prosince 2003, 15:53
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 85 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- 0 František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- M Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- M Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Jiří Patočka
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- M Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 7 | 4 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 2 | 3 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 4 | 2 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 4 | 3 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 85 | 35 | 31 | 38 | 11 |