27. schůze, 326. hlasování, 25. února 2004, 18:47
Novela z. o odpadech - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 29 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 118 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- M Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- N Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 18)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 7)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 3 | 2 | 5 | 11 | 2 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 0 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 3 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 3 | 2 | 17 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 3 | 2 | 14 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 1 | 1 | 18 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 1 | 8 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 0 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 24 | 25 | 118 | 4 |