27. schůze, 525. hlasování, 2. března 2004, 17:33
V.n.z. o podnikání na kapit. trhu - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 0 | N Ne: 153 | 0 Nepřihlášen: 25 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 200 Nepřihlášen: 3)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- N Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- N Josef Šenfeld
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 200 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N František Beneš
- M Petr Bratský
- M Petra Buzková
- N Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 180 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 9M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- M Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- M Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 150 Nepřihlášen: 2M Omluven: 6)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- M Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 20 | 3 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 20 | 3 | 0 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 0 | 18 | 2 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 3 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 15 | 2 | 0 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 2 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 0 | 153 | 25 | 4 | 18 |