27. schůze, 561. hlasování, 2. března 2004, 18:41
N.z.o poskyt.jednoráz.peněž.částky přísl.č
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 40 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 71 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 12)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- N Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- 0 Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 2)
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- M Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- M Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- M Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- M Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 6)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- M Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- M Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- M Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 1 | 6 | 12 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 5 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 3 | 5 | 11 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 3 | 3 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 3 | 5 | 8 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 1 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 33 | 38 | 71 | 18 |