27. schůze, 587. hlasování, 9. března 2004, 16:11
V. n. z. o nájemném z bytu a cenách služeb
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 80 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- A Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- M Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- M Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- N František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- M Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- M Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- M Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- M Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- M Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- M Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 4 | 2 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 3 | 3 | 6 | 5 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 5 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 80 | 33 | 10 | 49 | 28 |