30. schůze, 236. hlasování, 6. dubna 2004, 14:28
Volba člena rady České televize
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 171 | Je třeba: 86
A Ano: 92 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- M Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- M Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- 0 Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 1 | 3 | 8 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 1 | 1 | 14 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 3 | 0 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 1 | 7 | 4 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Celkem | 200 | 92 | 11 | 11 | 68 | 18 |