30. schůze, 264. hlasování, 6. dubna 2004, 15:38
Novela z.o Všeob.zdrav.pojišťovně České republ.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 7 | N Ne: 106 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- M Josef Řihák
- N Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- N Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- N Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 15Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z František Beneš
- N Petr Bratský
- M Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 11Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- M Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 12 | 2 | 6 | 2 |
Jihočeský | 12 | 0 | 6 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 8 | 1 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 0 | 15 | 0 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 11 | 0 | 8 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 5 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 0 | 13 | 1 | 5 | 4 |
Olomoucký | 12 | 0 | 4 | 1 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 7 | 106 | 11 | 57 | 19 |