30. schůze, 322. hlasování, 7. dubna 2004, 12:10
Dohoda o účasti v Evrops. hospod. prostoru
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 59 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- M Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jitka Gruntová
- M Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- M František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- M Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 7 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 6 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 6 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 59 | 22 | 19 |