30. schůze, 408. hlasování, 8. dubna 2004, 10:39
Novela z. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 25 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 127 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- Z Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- M František Beneš
- N Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 17)
- 0 Marian Bielesz
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 2 | 3 | 16 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 1 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 3 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 5 | 5 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 1 | 1 | 17 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 1 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 5 | 2 | 14 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 2 | 1 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 22 | 19 | 127 | 7 |