40. schůze, 187. hlasování, 15. března 1996, 14:39
Zpráva ministra zdravotnictví
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 53 | N Ne: 53 | 0 Nepřihlášen: 90 | Z Zdržel se: 4 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- X Antonín Sochor
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 8)
- N Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 11)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 13)
- N Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- N František Kozel
- 0 Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- N Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 90 Nepřihlášen: 18)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 18)
- 0 Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 9 | 8 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 7 | 8 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 5 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 10 | 13 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 4 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 9 | 18 | 0 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 4 | 18 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 53 | 53 | 90 | 4 | 0 |