31. schůze, 101. hlasování, 7. května 2004, 11:02
Inf. o voj. cv. AČR se zahr. partn. za obd. říje
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 98 | Je třeba: 50
A Ano: 92 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 91 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 12M Omluven: 1)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- A Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 11)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- M Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 15 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 9 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 12 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 11 | 0 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 14 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 92 | 0 | 91 | 6 | 11 |