31. schůze, 102. hlasování, 7. května 2004, 11:07
Doplnění výroč.finanč.zpráv polit.stran a hnutí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 100 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 83 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- A Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- M Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 17 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 8 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 11 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 0 | 9 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 15 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 100 | 0 | 83 | 6 | 11 |