31. schůze, 146. hlasování, 11. května 2004, 18:11
V.n.z. o změnách hranic krajů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 54 | N Ne: 42 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 78 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- N Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- Z Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- A Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Jaromír Kohlíček
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14)
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 7Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- M Radim Turek
- A Josef Vícha
- M Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 14M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 4 | 3 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 2 | 2 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 4 | 3 | 14 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 7 | 0 | 8 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 0 | 14 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 54 | 42 | 11 | 78 | 15 |