33. schůze, 94. hlasování, 18. června 2004, 12:09
Novela z. o Vojenském obran. zpravodajství
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 88 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 52 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 42 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- M Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- Z Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Marian Bielesz
- 0 Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- M Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 0 | 3 | 6 | 4 |
Jihočeský | 12 | 9 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 0 | 5 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 7 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 5 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 88 | 0 | 52 | 42 | 18 |