33. schůze, 105. hlasování, 18. června 2004, 14:23
V.n.z.o odejmutí platu představitelům stát.moci
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 77 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 79 | M Omluven: 18 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- M Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- M Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Miloslav Ransdorf
- A Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- M Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- N Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- M Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- A Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- M Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Marian Bielesz
- 0 Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- M Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 13M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- M Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- M Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 1 | 5 | 2 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 1 | 7 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 11 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 13 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 77 | 6 | 79 | 20 | 18 |