31. schůze, 22. hlasování, 23. května 1995, 14:57
Vl.náv. - Smlouva mezi ČR a Egyptem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 103 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 92 | Z Zdržel se: 5 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 11)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 13)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- A Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 13 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 0 | 13 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 11 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 0 | 13 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 0 | 8 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 23 | 0 | 17 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 24 | 0 | 10 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 103 | 0 | 92 | 5 | 0 |