33. schůze, 475. hlasování, 1. července 2004, 13:01
Návrh stát. závěr. účtu ČR za rok 2003
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 108 | Je třeba: 55
A Ano: 44 | N Ne: 57 | 0 Nepřihlášen: 88 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- 0 Jiřina Fialová
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Libor Rouček
- 0 Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 6)
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 13M Omluven: 1)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 14)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 4)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 7 | 8 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 5 | 13 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 8 | 7 | 1 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 8 | 14 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 57 | 88 | 7 | 4 |