31. schůze, 121. hlasování, 25. května 1995, 17:13
Odpovědi na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 62 | N Ne: 73 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 16 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- N Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 150 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 10 | 8 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 6 | 9 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 4 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 7 | 8 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 12 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 14 | 3 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 15 | 9 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 73 | 49 | 16 | 0 |