37. schůze, 99. hlasování, 4. listopadu 2004, 17:14
Zpráva o průběhu likvidace FDM
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 58 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 86 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Fischer
- 0 Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 8)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- M Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- 0 Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 0 | 13 | 4 | 2 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 1 | 10 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 9 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 3 | 12 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 14 | 86 | 35 | 7 |