31. schůze, 146. hlasování, 25. května 1995, 21:34
Vl.náv. státního závěrečného účtu ČR za 94 4
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 34 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 42 | Z Zdržel se: 84 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- Z Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- Z Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- Z Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- N Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- Z Jan Koucký
- A Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- Z Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- N Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- Z Jiří Haringer
- N Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- Z Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- 0 Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- N Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- Z František Brožík
- A Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 21)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 14)
- Z Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- Z František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 4 | 11 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 3 | 5 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 3 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 4 | 6 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 1 | 10 | 7 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 2 | 2 | 9 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 7 | 8 | 21 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 7 | 7 | 14 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 40 | 42 | 84 | 0 |