31. schůze, 168. hlasování, 26. května 1995, 15:52
Vl.náv.zák. o vinohradnictví a vinařství
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 125 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 44 | Z Zdržel se: 23 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- Z Antonín Sochor
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- Z Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 29N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 250 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- Z František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 2 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 1 | 7 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 29 | 3 | 5 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 25 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 125 | 8 | 44 | 23 | 0 |