39. schůze, 512. hlasování, 17. prosince 2004, 14:47
Dotační programy zemědělství 2005
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 121 | Je třeba: 61
A Ano: 83 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 75 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 36 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 6)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 7 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 10 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 5 | 4 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 14 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 2 | 75 | 36 | 4 |