30. schůze, 6. hlasování, 18. dubna 1995, 14:25
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 182 | Je třeba: 92
A Ano: 57 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 18 | Z Zdržel se: 88 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- A Jan Decker
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- Z Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 13)
- A Marek Benda
- Z Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- X Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- Z Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- Z Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Vladimír Budinský
- Z Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- Z Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- N Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- X Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- N Petr Brodský
- Z František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 18)
- Z Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- Z Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 6 | 2 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 3 | 0 | 13 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 6 | 3 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 4 | 3 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 5 | 1 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 7 | 2 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 4 | 5 | 18 | 0 |
Celkem | 200 | 57 | 37 | 18 | 88 | 0 |