30. schůze, 45. hlasování, 19. dubna 1995, 10:30
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 61 | N Ne: 30 | 0 Nepřihlášen: 46 | Z Zdržel se: 63 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- Z Jan Černý
- X Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- Z Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- X Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- Z René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- Z Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- N Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 16)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 4 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 4 | 6 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 6 | 9 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 2 | 2 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 5 | 4 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 7 | 5 | 7 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 30 | 46 | 63 | 0 |