30. schůze, 49. hlasování, 19. dubna 1995, 11:36
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 27 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 41 | Z Zdržel se: 40 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- Z Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- Z Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- Z Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- Z Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 180 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 170 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- Z Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 12 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 7 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 9 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 12 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 8 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 3 | 18 | 6 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 17 | 10 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 27 | 92 | 41 | 40 | 0 |