41. schůze, 464. hlasování, 22. února 2005, 18:22
Sml. mezi ČR a Moldav. rep. o zamezení dvojího z
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 73 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 67 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 32 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- M Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- M Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- M Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- M Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 0 | 8 | 3 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 6 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 11 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 14 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 2 | 5 | 6 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 5 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 |
Celkem | 200 | 73 | 5 | 67 | 32 | 23 |