30. schůze, 63. hlasování, 19. dubna 1995, 11:50
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 28 | N Ne: 118 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 26 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- Z Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- Z Jiří Haringer
- N Josef Holub
- N Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- X Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- N Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- N Petr Brodský
- N František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 240 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 200 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- N Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 15 | 4 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 10 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 9 | 1 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 14 | 4 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 16 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 10 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 24 | 3 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 20 | 7 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 28 | 118 | 28 | 26 | 0 |