44. schůze, 238. hlasování, 17. května 2005, 14:24
Střednědobé hodnocení Lisabonské strategie
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 38 | N Ne: 104 | 0 Nepřihlášen: 19 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Jarmila Boháčková
- N Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- M Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- M Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 7M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- M Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- M Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 9M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 9 | 4 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 16 | 2 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 13 | 2 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 12 | 5 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 38 | 104 | 19 | 25 | 14 |