45. schůze, 189. hlasování, 22. června 2005, 11:01
Novela z. o provozu na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 49 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N František Koníček
- M Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- M Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 17Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 10 | 1 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 7 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 1 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 7 | 2 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 17 | 0 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 1 | 4 | 0 | 4 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 11 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 49 | 89 | 8 | 38 | 16 |