45. schůze, 203. hlasování, 22. června 2005, 11:21
Novela z. o provozu na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 25 | N Ne: 95 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- M Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- M Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- M Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 14Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 10 | 2 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 3 | 1 | 6 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 9 | 2 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 14 | 0 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 5 | 0 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 0 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 15 | 1 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 25 | 95 | 9 | 55 | 16 |