45. schůze, 230. hlasování, 22. června 2005, 12:22
V.n.z. o podpoře výstavby družst. bytů ze SFRB
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 48 | N Ne: 101 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 28 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- N František Koníček
- M Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- M Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- M Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 13Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 11 | 1 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 5 | 1 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 14 | 1 | 6 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 13 | 0 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 9 | 1 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 7 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 48 | 101 | 7 | 28 | 16 |