45. schůze, 538. hlasování, 29. června 2005, 12:31
Vl.n.z. o veřej.výzkum. institucích-souvis.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 45 | N Ne: 98 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 František Koníček
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- N Václav Grüner
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Marek Benda
- N František Beneš
- M Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- M Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- N Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3)
- A Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- M David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 8M Omluven: 2)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 12 | 2 | 2 | 1 |
Jihočeský | 12 | 1 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 12 | 1 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 12 | 5 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 8 | 3 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 2 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 45 | 98 | 27 | 15 | 15 |