45. schůze, 566. hlasování, 29. června 2005, 15:54
N.z. o rozhlas. a telev. poplatcích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 88 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Marek Benda
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- M Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- A Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- Z Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- M David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 5M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 5 | 6 | 1 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 4 | 6 | 4 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 1 | 5 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 5 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 88 | 36 | 34 | 27 | 15 |