45. schůze, 631. hlasování, 29. června 2005, 17:12
Vl.n.z. v souvislosti o bezpeč.způsobilosti
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 56 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- N František Koníček
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- M Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- M Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- N Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- M Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- M David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 11 | 5 | 0 | 1 |
Jihočeský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 3 | 11 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 6 | 5 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 5 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 6 | 6 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 56 | 55 | 53 | 21 | 15 |