48. schůze, 309. hlasování, 20. října 2005, 17:35
D.o ochraně africko-euroasij.stěhov.vod.ptácích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 96 | Je třeba: 49
A Ano: 49 | N Ne: 23 | 0 Nepřihlášen: 100 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- Z Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- N Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- 0 Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- N Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- M Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 10 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 0 | 1 | 9 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 2 | 15 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 2 | 9 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 4 | 14 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 23 | 100 | 24 | 4 |